BİLGİ TALEP FORMU

İster satış ofisimizde yüz yüze ister telefonda ya da online görüşme talebinde bulunmak için lütfen formu doldurunuz.

HAYATA DEĞER KATAN PROJELER

ÜSTÜN YAPI

MİSYON

Yeni ve teknolojik mimari gelişmeleri yakından takip ederek, kendi alanında başta Aydın olmak üzere bölgede katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir yapılar sunmak, hedeflerine ulaşma azmiyle yatırımcısına gurur ve güven veren bununla birlikte marka bilinirliliğini arttırarak değer yaratan bir inşaat firması olmak.

VİZYON

Kuruluş ilkelerinden ödün vermeden; ulusal pazarda paydaşları için yaratacağı değerler ile sürdürülebilir bir büyümeyi arzulayan, rekabet gücü ve yatırım değeri ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana saygılı bir inşaat firması olmak.

HAKKIMIZDA

ÜSTÜNYAPI, temelleri 2014 Yılında atılan ve günümüze kadar farklı yapı çözümleri ile gücüne güç katarak gelen, yaptığı işlerde insanlar ve çevre için ince düşünülmüş yaşam alanlarını tasarlamayı kendine görev edinerek ve hedeflerine ulaşmak için büyük işlere imza atarak yoluna devam ediyor. Bulunduğu bölgede sektörel ve yapısal çözümlere ulaşmak adına analizler yaparak, uzman kişi ve kurumlarla kurduğu ilişkiler ile birlikte en uygun çözüme ulaşmayı amaçlayan, bu bağlamda hedef kitlenin beklentilerine göre gayrimenkul sektöründe satıştan pazarlamaya ayrıca satış sonrası hizmetleriyle de katma değer yaratmaktadır. ÜSTÜNYAPI projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra görünmeyen kısımlarda ki alt yapı malzemeleriyle de göz önünde olmayan detayları dahi ön planda tutmaktadır.

ÖNE ÇIKAN PROJELERİMİZ

KEŞFET
Merkezi Lokasyon

ATRIUM BULVAR

5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA BİR YAŞAM...

TÜMÜNÜ GÖR
Merkezi Lokasyon

ATRIUM TERRACE

SINIRLARIN ÖTESİNDE RESIDENCE’DAN DAHA FAZLASI ÜSTÜN YAPI RESIDENCE KAVRAMINA YEPYENİ VE SIRADIŞI BİR BAKIŞ AÇISI GETİRİYOR.

TÜMÜNÜ GÖR
Merkezi Lokasyon

LİDER OKULLARI

TÜRKİYE'NİN LİDER EĞİTİM KURUMUNA LİDER BİR PREOJE.

TÜMÜNÜ GÖR
Merkezi Lokasyon

GRAND MÜDÜROĞLU OTEL

AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE 2500 m2 ARSA ÜZERİNE İNŞA EDİLECEKTİR.

TÜMÜNÜ GÖR